Usługi Makigami

Nowe programy dla firm stanowią wyzwanie. Nabycie swobody poruszania w nieznanym środowisku budzić może obawy, a nawet opory. Pragnąc uniknąć takich sytuacji w ramach naszych usług oferujemy wdrożenie Makigami w wielu obszarach działalności biznesu. Przedstawiamy aplikacje dla firm, pokazujemy jak przebiega optymalizacja procesów biznesowych i automatyzacja prac. Dowodzimy, w jaki sposób mogą zostać wykorzystane programy przy usprawnianiu szeregu czynności występujących w przedsiębiorstwie – od jednorazowych zadań po cykliczne procesy.
W ramach świadczeń oferujemy również rozwiązania, pozwalające poszerzać wiedzę na płaszczyźnie procesów i aplikacji w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Organizujemy szkolenia z japońskiej metodyki doskonalenia procesów. Pomagamy zrozumieć mechanizmy zachodzące między poszczególnymi czynnościami przeprowadzając audyty. Uwalniamy kreatywność ludzką, zastępując nadzór osobowy nad powtarzalnymi operacjami zrobotyzowanym działaniem. Optymalizujemy procesy firmowe bazując na szerokiej wiedzy z różnych dziedzin.
Usługi są realizowane każdorazowo z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Wspólnie z Klientami ustalamy szczegóły realizacji, gwarantując kompleksowe wsparcie na wszystkich etapach współpracy.

Wdrażamy Makigami

w wielu obszarach firmy usprawniając

icon-stats-counter

Obieg dokumentów i informacji

icon-analyze

Realizację spraw i pojedynczych zadań

icon-video-play

Komunikację

"Nothing is less productive than to make more efficient what should not be done at all."

Peter Drucker

Poza wdrożeniami oferujemy

JAK PRACUJEMY

Plan realizacji dostosowujemy do potrzeb i możliwości klientów

Szybkie dostarczenie efektu

Bieżący kontakt z klientem

Dotrzymujemy terminów

Dbamy o jakość produktów prac i usług

NA CZYM NAM ZALEŻY ?

PROSTYCH ROZWIĄZANIACH

Zawsze wybieramy najprostsze rozwiązania, wspólnie z klientem decydujemy o wdrożeniu nieszablonowych rozwiązań

SATYSFAKCJI KLIENTA

Każde wdrożenie jest dla nas wyzwaniem, podchodzimy do każdego z naszych partnerów indywidualnie i dążymy do pełnej satysfakcji

JASNEJ KOMUNIKACJI

Zbieramy feedback na etapie realizacji prac, dostosowujemy styl pracy do potrzeb klienta, informujemy o wszystkich naszych krokach

I am raw html block.
Click edit button to change this html